Чоловічі та жіночі дорожні велосипеди як розрізнити?

Чоловічі та жіночі дорожні велосипеди як розрізнити?

Автор: Вело Каталог Дата: 04/04/2020 Переглядів: 1052

Їзда на велосипеді - універсальний вид дозвілля, спорту та професійної діяльності. Останнім часом все більше осіб прекрасної статі вважають за краще їздити на велосипедах. Це не тільки швидко і практично, але і корисно для фігури.

Велосипеди розрізняють на чоловічі та жіночі за кількома ознаками:

 конструкція рами;
 ширина сідла;
 зовнішній вигляд.
Тип рами визначає, наскільки зручно і безпечно буде керувати велосипедом. Рами на чоловічих велосипедах мають пряму або трохи нахилену верхню трубу. Геометрія враховує те, що чоловікам потрібно перекинути ногу, щоб сісти на велосипед або злізти з нього.

Зовнішній вигляд у чоловічих моделей строгий, але при цьому не позбавлений елегантності. Між рамою і сідлом досить велика відстань, так як руки і корпус у чоловіків довші, ніж у жінок.

Чоловічий дорожній велосипед villiger бу 3600 грн

Чоловічий дорожній велосипед magellan бу 3200 грн

Чоловічий дорожній велосипед schauff бу 2870 грн чорний з багажником

Чоловічий дорожній велосипед wheeler бу 4360 грн

Дамські моделі мають сильно скошену верхню трубу рами. Часто їй надають вигнуту форму або верхня труба відсутня як така, а замість неї в нижній частині є «перемичка», за яку велосипед зручно брати при перенесенні. Нахилена труба дозволяє сходити з велосипеда боком і точно так же рушати.

Жіночий байк легше чоловічого, сідло ширше і розташоване ближче до керма. Іншими словами, рама коротше в порівнянні з чоловічими аналогами. Дуже важливо для жінки, який зовнішній вигляд буде мати велосипед. Виробники враховують побажання покупців і представляють моделі в різній «жіночої» колірній гамі - червоні, рожеві, бузкові, бірюзові - з вкрапленням малюночків і візерунків. Дизайн допомагає вибрати відповідну універсальну по конструкції модель.

Жіночий велосипед bigfoot бу 3550 грн

Жіночий велосипед conway бу 4100 грн

Жіночий велосипед gazelle бу 3100 грн

Жіночий велосипед helvetia patria бу 3350 грн

Жіночий велосипед gazelle планітарка бу 3900 грн

Дорожні велосипеди - альтернатива стомлюючим поїздкам на громадському транспорті і довгим пішим перегонам. Динаміка, зручність, простота - все це послужило причиною їх широкого поширення серед чоловіків та жінок.

 

Повязані товари

Повязані статті