Де покататися на велосипеді в Києві?

Де покататися на велосипеді в Києві?

Автор: Вело Каталог Дата: 26/03/2020 Переглядів: 288

Велоспорт - один з популярних видів активного відпочинку серед жителів великих міст. Широко поширений велосипедний спорт і в Києві. Катання на велосипеді має ряд переваг: зручно, швидко, корисно для здоров'я, не шкідливо для екології. Кататися краще на доріжках з рівним покриттям. Це можуть бути сквери, парки, бульвари, провулки.

Сезон велопрогулянок починається в квітні - травні, коли починається тепла погода. Навесні і влітку на вулицях міста зустрічаються велосипедисти-любителі. Спеціально відведених для пересування на велосипеді доріжок в Києві дуже мало. Проте в місті чимало місць, де можна спокійно покататися. Нижче є перелік вело доріжок. Якщо немає на чому покататися цього сезону Ви можете купити бу велосипед в Києві або в інтернет мазазині.

Де покататися на велосипеді в Києві?

На Русанівській набережній є велодоріжка.

Також 50 метрів велосипедної доріжкки зявилось після реконструкції мосту Патона.

На проспекті Бажана (від станції метро Славутич до станції метро Бориспільська) є велодоріжка сумарною загальною довжиною ~12 кілометрів.

На проспекті Перемоги, є велодоріжка від вулиці Ушакова до станції метро Святошин.

На Оболонскій набережній на пішохідному тротуарі катаються підлітки на підліткових велосипедах.

Їдемо з Троєщини на Європейську площу на дорожньому велосипеді.

Велосипедний маршрут «Житловий масив Троєщина — Європейська площа» проходить по проспекту Романа Шухевича, Північному мосту, вулиці Труханівській, Парковому мосту, схилам Хрещатого парку, Володимирському узвозу, Європейській площі. Велодоріжка з Троєщини до центру частина маршруту проходить по Трухановому острову.

У парку Кіото, на вулиці Ентузіастів уздовж Русанівського каналу.

На проспекті Перемоги є велодоріжка.

Від станції метро Берестейська до станції метро Політехнічний можна проїхатись з вітерцем на гірському велосипеді.

На вулиці Леонтовича є велосипедні доріжки у парках «Наталка», «Перемога», «Совки», а також у парку з водними об'єктами вздовж проспекту Романа Шухевича. 

Теги: де покататись на велосипеді в Києві

Повязані товари

Повязані статті