Готуємося до велосезону

Готуємося до велосезону

Автор: Вело Каталог Дата: 21/04/2020 Переглядів: 769

Весняна погода дарує нам гарний настрій і настрій для відмінного катання.

Звичайно, багато катаються на велосипедах і взимку. Але доведеться погодитися з тим, що зимове катання - доля екстремалів, тому більшість байкерів воліють сезон весна-літо-осінь. І ось, сезон нарешті прийшов! Пора діставати своїх залізних друзів, реанімувати після зимової сплячки, готувати до нового сезону!

Перше, що потрібно зробити, це звичайно дістати велосипед з запилених антресолей, або завалений всякими речами на балконі). Після цього потрібно протерти раму, обода вологою ганчіркою, потім сухою. Простіше кажучи помити))

Готуємо велосипед до велосезону
Потім потрібно протерти ланцюг сухою ганчіркою, або тряпкою з бензином (будьте обережні з бензином!). Після того як ланцюг буде сухий, без старого масла і без піску, потрібно змастити ланцюг маслом (литолом, солідолом, тефлоновим мастилом).
Далі потрібно змастити всі троси рідким маслом (підійде те, що використовують для машин!).
Також треба змастити гальма і перемикачі, перед цим їх варто очистити від старого мастила і піску.
Ще можна змастити кермо. Та й взагалі все що крутиться. Перш за все, потрібно усвідомити одну просту річ: мастила ніколи не буває багато. Тобто якщо Ви занурте велосипед в бочку з маслом, то, в принципі, він від цього не зіпсується.
За зиму ви могли і підрости, тому перевірте висоту сидіння, чи підходить вона вам.
Візьміть гайкові ключі і шестигранники і підтягніть всі гайки, гвинтики, болтики.
Тепер потрібно оглянути велосипед і пошукати іржу (для цього краще перевернути велосипед, так як майже 100% іржа буде знизу), якщо знайдете, берете наждачний папір в руки і видаляєте наліт, після цього знежирюємо ацетоном, і підфарбувати фарбою, потім нанесіть тонкий шар лаку .
 Не забудьте підкачати колеса до необхідного рівня.
Тепер можна починати кататися! І заодно перевірити, чи все працює і чи нічого не скрипить.

Теги: Готуємося до велосезону

Повязані товари

Повязані статті