Черевики лижні бу з Європи


Порівняти товари (0)


Лижні черевики бу дешеві та дорожчі, привезенні з Європи.

Скоро зима потрібно підготуватися для катання на гірських схилах.

Черевики гірськолижні Nordica бу 43 розмір (Ч115)

Вибираємо лижні черевики прості дешеві з двома защіпками легше взувати та вони зручніші для початківців, дорожчі що мають багато защіпок більш професійні які важче взути та більш жорсткі. В нас можна купити вживані бу лижні черевики привезені з Європи. Великий вибір, низькі ціни. Розміри відповідають Українським стандартам. В народі називають черевики "боти лижні". Перед тим як купувати черевики лижні візьміть старе взуття 2 - 3 пари й поміряйте довжину устілки рулеткою та звірте з табличкою у розділі в низу сторінки підбір лиж \ черевик. Радимо замовляти черевики на 5 мм. більші по довжині устілки. Не замовляйте в притик.

Гірськолижні черевики
Інтерне магазин Вело Каталог пропонує широкий вибір гірськолижних черевик Atomic, Head, Salomon і Fischer. У продажу представлені чоловічі, дитячі, жіночі, спортивні комфортні моделі будь-яких кольорів, розмірів і жорсткості. Недорого купити гірськолижні черевики бу за привабливими цінами можна не тільки в період розпродажів, але і в пору активного катання завдяки системі знижок і різних акцій. 
Критерії вибору гірськолижних черевик
Призначення.
Моделі можуть бути універсальними або призначеними для трасового катання. Другі відрізняються більш щільною посадкою і хорошою передачею зусилля на лижу. Також важливими параметрами є розмір, ширина колодки, довжина підстави гірськолижного черевика.
Жорсткість.
Цей параметр підбору не є універсальним, і гірськолижні черевики з одним і тим же індексом, але від різних виробників мають різну посадку на нозі, що підтверджують відгуки спортсменів. Вважається, що більш жорсткі моделі дозволяють краще контролювати рух і спрощують передачу зусилля. Але при цьому вони менш комфортні в тривалій шкарпетці. М'які моделі більш зручні, але контролювати рух в них трохи складніше. Їх індекс в середньому варіюється від 50 до 80 одиниць, у жорстких - від 90 до 110.
Вік і стать.
Черевики для гірських лиж потрібно підбирати з урахуванням анатомічних особливостей ноги. Жіночі і дитячі моделі враховують внутрішню геометрію, розташування центру тяжкості тіла і часто виділяються яскравим дизайном.
В інтернет-магазині Вело Каталог можна в онлайн-режимі вибрати гірськолижні черевики всіх розмірів за доступною ціною. Ми здійснюємо доставку в усі тереторії України.

Показано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)