Гірські лижі бу з Європи


Порівняти товари (0)


-6%
Гірські лижі Volkl бу 156 см довжина  (Л187)

Гірські лижі дорогі та дешеві для любителів та професіоналів.

Кожен з нетерпінням чекає коли прийде зима, сніг мороз гори Карпати хочетьця відпочити та покататися на лижах.

Гірські лижі Tecno Pro бу 170 см довжина (Л177)

Придбати вживані лижі яких хватить на багато сезонів. Дешеві чи дорогі але вони свої і ви не залежні від прокатів. В нас можна купити дешево вживані бу гірські лижі привезені з Європи. Дитячі, підліткові та дорослі. Відомих виробників: salomon atomic stockli head rossignol fischer dynastar blak tfunder tecno pro. Всі лижі візуально перевірені.

Гірські лижі
Інтернет магазин Вело Каталог пропонує гірські лижі бу, серед яких жіночі, дитячі, універсальні і трасові варіанти, для фрірайду, фрістайлу та карвінгу. Заходьте і переконайтеся самі в різноманітті пропозиції провідних брендів: Atomic, Salomon, Head, Elan, Rossignol, Stockli, Fischer і Volant, а також в доступних цінах не тільки в період розпродажів, але і в активний сезон завдяки великій програмі акцій і подарунків.

На що звернути увагу при виборі

Вибір кращих для Вас гірських лиж вимагає відповідального підходу, оскільки від продуманості екіпіровки залежить якість катання. Ви можете довіряти нашим відгукам, оскільки ми вже на протязі 10 років самі відчуваємо новинки світових брендів, в тому числі Atomic і Salomon в статусі офіційного тестера. Перед покупкою ми звернемо Вашу увагу:
на довжину лиж.
Для чоловіка підходяща довжина становитиме зростання мінус 10 см, для жінок - зріст мінус 5 см. Проте ці цифри не варто приймати за абсолют, оскільки потрібно враховувати покриття схилів і манеру їзди;
жорсткість
. Чим жорсткіше спорядження, тим стійкіше райдер відчуває себе на високих швидкостях, а чим воно м'якше, тим простіше керувати. Для визначення даного параметра досить прикласти гірські лижі один до одного ковзаючою поверхнею і притиснути двома пальцями. Чим більше зусиль для цього буде потрібно, тим жорсткіша модель.
Купити гірські лижі можна online в інтернет-магазині. Просто перегляньте каталог, де представлені моделі сезону 2005 - 2015 і пропозиції з минулих колекцій. Для оформлення замовлення скористайтеся «Кошиком». Ми здійснюємо доставку по всій території України.

Показано 1 по 19 з 19 (Всього сторінок 1)