На велосипеді за грибами в ліс

На велосипеді за грибами в ліс

Автор: Вело Каталог Дата: 08/04/2020 Переглядів: 888

Любителі «тихого полювання»! Грибники! Для вас! Осіння пора - пора збору врожаю, пора завершення велосипедних прогулянок. Пропонуємо поєднати приємне з корисним і відправитися за грибами на гірському велосипеді. Чудові кольори осені будуть супроводжувати Вас протягом усього поїздці.

На велосипеді по гриби в осінній ліс

Завзяті грибники знають, яке це захоплююче заняття, бродити по лісі і вишукувати черговий гриб. Можна пройти непомітно для себе не один кілометр, і не відчути при цьому втоми. Перед Вами маса доріг, маса стежок, що ведуть до заповітної мети, до грибів.

За молоденькими соснами починається змішаний ліс, де можна назбирати парасольки, рядівки.

На велосипеді за грибами рядівкі

Уздовж доріг і на лісових стежинах стоять машини грибників, народ весело перегукується між собою. Це хороша прикмета - тут є гриби. У сосновому бору, на піщаному грунті ростуть маслюки.

На велосипеді за грибами, маслюки

Зібравши цілий рюкзак грибів, надихавшись лісовим повітрям, з запахом грибів і цвілі, можна зі спокійною совістю і з почуттям виконаного обов'язку повертатися в місто. Перш ніж сісти на велосипед, ще раз поглянути на осінній ліс, помилуватися на захід сонцем. Подумки попрощатися з природою. Поставивши свого двоколісного друга на балкон або в гараж чекати приходу весни і нових веломандрівок.

На велосипеді в ліс за білими грибами
Вдалих Вам подорожей!

Теги: на велосипеді в ліс, на велосипеді по гриби

Повязані товари

Повязані статті