Велокур'єр від Glovo. Який велосипед вибрати?

Велокур'єр від Glovo. Який велосипед вибрати?

Автор: Вело Каталог Дата: 30/03/2020 Переглядів: 992

Кожне замовлення має бути доставлено за 45 хвилин. Не більше! Можна менше, але не більше! Нібито, якщо ти будеш тупити кожен раз і довозити за годину або більше, тебе заблокують в додатку і працювати там ти більше не будеш.
Не можна використовувати автобус, таксі, Сітібайки або йти пішки. Швидше за все ти не вкластися в 45 хвилин і тебе знову ж виженуть.

Велокур'єр від Glovo. Який велосипед вибрати?
Не можна їздити по тротуарах. Якщо тебе в місті сфоткають за це порушення - викинуть з програми.
У кожного Гловера є рейтинг який залежить від середнього часу замовлень і відгуків клієнтів. Ця статистика відкривається після 50 замовлень. Насправді цей рейтинг ні на що не впливає, але нібито якщо буде надходити дуже багато скарг - виженуть.
Принцип роботи на Glovo складається з такого ланцюжка: отримання замовлення на телефон, підтвердження, виїзд на місце магазина / кафе / і т. д., Оплата / не сплатив, отримання замовлення, фото і завантаження чека, погрузка продуктів в рюкзак, виїзд до клієнта. Для роботи на Glovo потрібний простий робочий гірський велосипед або дорожній велосипед, смартфон з оперативкою від 4 гб., памятю від 64 гб., і батареєю від 5000 мач. ну і екран від 6 дюймів.

 

Теги: glovo велокурєр

Повязані товари

Повязані статті