Велокур'єр від Uber. Який велосипед вибрати для доставки їжі в Uber?

Велокур'єр від Uber. Який велосипед вибрати для доставки їжі в Uber?

Автор: Вело Каталог Дата: 30/03/2020 Переглядів: 541

Велокур'єри по всьому світу і протистоять з традиційними таксистами сервіс Uber постійно експериментує зі сторонніми послугами. У квітні 2014 року компанія презентувала експрес-доставку Uber Rush, а трохи пізніше користувачі отримали можливість замовити у перевізника їжу.

На сьогодні послуга UberEATS доступна і в Україні. Компанія укладає партнерські договори з ресторанами і бере додаткову плату за доставку страв протягом 10 - 20 хвилин з моменту отримання замовлення через мобільний додаток.

Велокурєр від Uber. Який велосипед вибрати для доставки їжі в Uber?

При цьому на кожен день UberEATS формує своє меню з двох популярних страв на сніданок, обід і вечерю, після чого доставляє їх за рекордно низькою ціною.

Замовлення виконують спеціальні велокурєри або піші кур'єри, а їх вартість складає всього 100 - 200 грн плюс 20 - 50 грн за доставку.

Їду в UberEATS доставлять протягом 10 - 20 хвилин

Для роботи Велокур'єром в Uber потрібен хороший надійний байк. Щоб зекономити можна купити бу гірський велосипед або дорожній велосипед привезений з Європи. Чому бу а не новий? Всі нові велосипеди продають Китайські, а за такі гроші можна купити хороший вживаний Німецький велосипед. З часом можна вкласти декілька сотень гривень та вдосконалити (тюнінгувати) його. Для такої роботи вам підійде простий велосипед із жорсткою вилкою так буде простіше і надійніше. 

Теги: uber велокурєр

Повязані товари

Повязані статті