Гірські велосипеди бу з Європи


Порівняти товари (0)


Пропонуємо Вам гірські вживані бу велосипеди привезені з Німеччини.

В Нас можна купити велосипед дешево. Гірські велосипеди для катання по горам та місті мають багато передач, з болотниками та без.

Гірський велосипед Scott бу з багажником

Такі велосипеди дають змогу легко подолати малі гірські схили. Сучасна ручна система переключання передач допоможе вам швидко та легко набрати швидкість та подолати маршрут а за допомогою хорошої тормозної системи ви швидко зупинетесь перед перешкодою.

Широкі колеса з гірським протектором дозволяють кататися по мокрому грунті або піску без заносів та пробуксовок. На таких велосипедах можна робити різні трюки: ставати на диби, пригати, виїжджати на різні перешкоди. В інтернет магазині ви можете купити бу велосипед від 2000 грн на 24, 26, 28 дюймові колеса, підліткові, дорослі та жіночі. Неправильне використання гірського велосипеда призведе до швидкого зносу деталей навіть у Німецьких велосипедів. Після того як ви покаталися по калюжах, болоті, піску не полінуйтеся помийте його, а коли висохне змастіть хоча б автомобільним маслом.

Гірський велосипед, або хардтейл - це велосипед з амортизаційною вилкою і міцною рамою. Конструкція гірських велосипедів досить варіативна, але всі підтипи цього класу велосипедів об'єднує їх стійкість до нерівностей і вібрацій дорожнього покриття, хороша керованість і загальна надійність. За рахунок перерахованих переваг на сьогоднішній день гірський байк є найбільш затребуваним велосипедом, який без зусиль можна побачити як в місті, так і на дикому бездоріжжі.
Купити Гірський велосипед бу в Україні
Гірський велосипед, або хардтейл - це байк який амортизується передньою вилкою і має досить жорстку раму, також відомий як велосипед, який не має задньої підвіски. При виготовленні рами виробники воліють використовувати сталь або алюмінієвий сплав. Однак на сьогоднішній день більш популярними є титан, карбон і магній: вони мінімізують вагу конструкції без втрати міцності.
Переваги гірських велосипедів
Гірські велосипеди мають ряд переваг перед іншими типами. 
По-перше, це чіткий відгук, а, значить, прекрасна керованість на дорозі. 
По-друге, це стійкість до вібрацій доріг і висока надійність самої конструкції. 
По-третє, використання переднього амортизатора допомагає згладжувати нерівності на шляху, тим самим не знижуючи швидкість руху. Купити гірський велосипед можна, з огляду на зріст людини. Відповідно до цього і підбирається розмір рами: 14 дюймів - для зростання 135-150 см, 16 дюймів - для 150-165 см, 18 дюймів - для 165-180 см, 20 дюймів - для зростання 175-190 см і для найвищих - 190-200 см - 22-х дюймові рами.

Рух по пересіченій місцевості вимагає від велосипеда можливості згладити нерівності дороги і полегшити її проходження без втрати швидкості. У таких випадках двухподвеси мають набагато більше переваг, ніж, наприклад, класичні хардтейли. Довжина ходу заднього колеса формує ієрархію модельного ряду. Так, велосипед двухподвес з довжиною траєкторії руху колеса близько 10 см підходить для крос-кантрі, а 20-25-ти сантиметрова траєкторія характерна для моделей професійного рівня. Звичайно, даний тип байків має досить важку конструкцією, але це не впливає на швидкісні характеристики на будь-яких дорожніх покриттях. Вибираючи велосипед двухподвес, орієнтуйтеся на власні потреби. Вважаючи за краще прогулянка міськими парками і вулицями, вибирайте велосипед початкового рівня.

Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)