Гірські велосипеди бу з Європи


Порівняти товари (0)


-37%
Гірський велосипед Boxter бу (В008)
-29%
Гірський велосипед Wheeler бу (В152)
-35%
Гірський двохпідвісний велосипед Wheeler бу (В011)
-23%
Гірський велосипед Decathlon бу (В020)
-33%
Гірський двохпідвісний велосипед Extreme бу (В006)
-26%
Гірський велосипед Corex бу (В202)
-33%
Гірський двохпідвісний велосипед Spirit MTB бу (В007)
Гірський велосипед Villiger бу (В198)
Гірський велосипед Wind bike бу (В191)
Гірський велосипед Titan бу (В215)
Гірський велосипед Mc Kinley бу (В186)

Пропонуємо Вам гірські вживані бу велосипеди привезені з Німеччини.

Велосипеди бу відео плейлист

В Нас можна купити велосипед дешево. Гірські велосипеди для катання по горам та місті мають багато передач, з болотниками та без.

Гірський велосипед Scott бу з багажником

Такі велосипеди дають змогу легко подолати малі гірські схили. Сучасна ручна система переключання передач допоможе вам швидко та легко набрати швидкість та подолати маршрут а за допомогою хорошої тормозної системи ви швидко зупинетесь перед перешкодою.

Широкі колеса з гірським протектором дозволяють кататися по мокрому грунті або піску без заносів та пробуксовок. На таких велосипедах можна робити різні трюки: ставати на диби, пригати, виїжджати на різні перешкоди. В інтернет магазині ви можете купити бу велосипед від 2000 грн на 24, 26, 28 дюймові колеса, підліткові, дорослі та жіночі. Неправильне використання гірського велосипеда призведе до швидкого зносу деталей навіть у Німецьких велосипедів. Після того як ви покаталися по калюжах, болоті, піску не полінуйтеся помийте його, а коли висохне змастіть хоча б автомобільним маслом.

Гірський велосипед, або хардтейл - це велосипед з амортизаційною вилкою і міцною рамою. Конструкція гірських велосипедів досить варіативна, але всі підтипи цього класу велосипедів об'єднує їх стійкість до нерівностей і вібрацій дорожнього покриття, хороша керованість і загальна надійність. За рахунок перерахованих переваг на сьогоднішній день гірський байк є найбільш затребуваним велосипедом, який без зусиль можна побачити як в місті, так і на дикому бездоріжжі.
Купити Гірський велосипед бу в Україні
Гірський велосипед, або хардтейл - це байк який амортизується передньою вилкою і має досить жорстку раму, також відомий як велосипед, який не має задньої підвіски. При виготовленні рами виробники воліють використовувати сталь або алюмінієвий сплав. Однак на сьогоднішній день більш популярними є титан, карбон і магній: вони мінімізують вагу конструкції без втрати міцності.
Переваги гірських велосипедів
Гірські велосипеди мають ряд переваг перед іншими типами. 
По-перше, це чіткий відгук, а, значить, прекрасна керованість на дорозі. 
По-друге, це стійкість до вібрацій доріг і висока надійність самої конструкції. 
По-третє, використання переднього амортизатора допомагає згладжувати нерівності на шляху, тим самим не знижуючи швидкість руху. Купити гірський велосипед можна, з огляду на зріст людини. Відповідно до цього і підбирається розмір рами: 14 дюймів - для зростання 135-150 см, 16 дюймів - для 150-165 см, 18 дюймів - для 165-180 см, 20 дюймів - для зростання 175-190 см і для найвищих - 190-200 см - 22-х дюймові рами.

Рух по пересіченій місцевості вимагає від велосипеда можливості згладити нерівності дороги і полегшити її проходження без втрати швидкості. У таких випадках двухподвеси мають набагато більше переваг, ніж, наприклад, класичні хардтейли. Довжина ходу заднього колеса формує ієрархію модельного ряду. Так, велосипед двухподвес з довжиною траєкторії руху колеса близько 10 см підходить для крос-кантрі, а 20-25-ти сантиметрова траєкторія характерна для моделей професійного рівня. Звичайно, даний тип байків має досить важку конструкцією, але це не впливає на швидкісні характеристики на будь-яких дорожніх покриттях. Вибираючи велосипед двухподвес, орієнтуйтеся на власні потреби. Вважаючи за краще прогулянка міськими парками і вулицями, вибирайте велосипед початкового рівня.

Показано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)