Все про кросівки. Міфи і факти - а ви знали?
Кросівки - це те, що прикрасить гардероб будь-якої людини. Їх присутність не тільки не буде зайвою, вони навіть необхідні - кому може перешкодити зручне, стильне, сучасне взуття, в якому можна ходити цілий день, не боячись зіпсувати його? Тому вони і стали однією з найпопулярніших в світі - кросівки надягають юні і дорослі люди, що розрізняються за професією, статтю, інтересами та ін.
Але так чи добре ми їх знаємо? Найчастіше люди помиляються в їх властивості та легко вірять міфам, перевірте і ви свої знання. Для цього ми надаємо добірку міфів і фактів про кросівки.
Самі безсовісні міфи про спортивне взуття
Почнемо з помилкових стереотипів і деяких помилкових фактів.
«Яка різниця, з чого взуття? Головне, щоб якість матеріалів було високе! »
Багато при купівлі таких товарів більшу увагу звертають на вартість - і звичайно ж, що дорожче, то краще, а «решта» - шлак. Можна спостерігати і за тим, як покупці питають: «Чи якісна продукція? А звідки? Це Філа або Леко спорт іф, а що краще? » А тим часом орієнтуватися треба не тільки на бренд, ціну та інші критерії, а в першу чергу звертати увагу на матеріали, які використовувалися при виготовленні.
Якщо у вас шкіра дуже чутлива, вибирайте моделі, зроблені з тактильних матеріалів: замші, нубуку (не так важливо якого бренду). В інших випадках можете сміливо купувати і інші товари.
Також потрібно враховувати мету покупки. Хочете легке і зручне взуття? Відмінним рішенням будуть кросівки Fila, зате для занять спортом вони не дуже хороші. Потребуєте стильному і витривалість варіанті? Розгляньте кросівки Le coq sportif. Те ж саме з іншими моделями.
Синтетичні кросівки - це «дешевка»
Прийнято вважати, що синтетичні матеріали - це недорога альтернатива шкіряним аналогам. Насправді ж є безліч моделей, які коштують у кілька разів дорожче взуття, зробленої з натуральних матеріалів, в тому числі шкіри.
Як це пояснити? На розробку матеріалу, його обробку йде багато часу і грошей - наші улюблені компанії Fila, Le coq sportif, Pantofola d`oro та інші не гребують синтетикою, регулярно вдосконалюючи її.
«Ну і що, що кросівки шкіряні? Якщо дуже акуратно, можна і щіткою почистити! »
Звичайно ж можна! Тільки якщо ви любитель взуття з оригінальними подряпинами. Шкіра - ознака розкоші, відповідно, вона примхлива і вимагає до себе королівського відносини.
А якщо серйозно, шкіряні кросівки потрібно чистити дуже дбайливо. Грубу щітку використовувати не можна, інакше з'являться подряпини і інші неприємні дефекти.
З хорошими кросівками швидкість бігу підвищується в рази
Маркетинговий хід теж увійшов в число міфів. Ми зі своїми покупцями чесні: навіть відмінні кросівки не подіють містично на швидкість бігу, але вони поліпшать його якість, тобто:
полегшать процес;
продовжать термін придатності нижніх кінцівок.
До того ж він захистять вас від травм.
Факти про спортивного взуття: цікаво, корисно і чесно
Тепер, коли ми розправилися з брехнею, можемо дізнатися кілька цікавих фактів.
«Снікерс» - а ви знали, що шоколадний батончик тут ні до чого?
Слово здається смачним і кожному знайоме, але до улюбленого батончика воно не відноситься. З'явилося воно від іноземного «sneak», що перекладається «крадькома». Назва така виникла тому, що таке взуття - перше, яке дозволяє людині вільно ходити / бігати / танцювати майже безшумно - зручно і ввічливо по відношенню до оточуючих!
«Ноги потіють в будь-якому взутті!»
Навіть в дуже-дуже якісному взутті ноги можуть потіти, через що з'являється неприємне відчуття вологи і відповідний запах. Уникнути вам цих проблем допоможе спортивне взуття - воно спеціально зроблене таким чином, щоб шкіра ніг могла підтримувати природний повітрообмін з навколишнім середовищем.
Кросівки - це насправді важливо для спорту
Кращі спортсмени довели це на своєму прикладі. Вони носять тільки перевірені, надійні моделі популярних брендів - частіше звичайного це Філа. Вибирати їх потрібно уважно, тому що від цього залежить безпека тренувань. Для занять спортом звичайні моделі не підійдуть, потрібні більш зносостійкі.
Сама витривала матерія - це ... синтетика!
Можливо, деяких вбила ця фраза, але це насправді так. Ні шкіра, ні замш, ні інші матеріали не зрівняються з нею за цими критеріями. Ви можете, не турбуючись, чистити синтетичне взуття губками, щітками і навіть деякими розчинами - поверхня залишається такою ж ідеально гладкою.
До того ж навіть при падінні, ударах та інших механічних впливах матеріал практично не деформується - його витривалість і стійкість до зношування радують звичайних користувачів і професійних атлетів.