Як доглядати за велосипедом. Поради від інтернет магазину

Як доглядати за велосипедом. Поради від інтернет магазину

Автор: Вело Каталог Дата: 16/03/2020 Переглядів: 443

Велосипед не вимагає специфічного догляду, для підтримки його в робочому стані слід дотримуватися всього кілька основних правил. Важливо регулярно проводити оцінку технічного стану вело байка, а також виправляти виявлені недоліки.

догляд за велосипедом


Щоденна перевірка гірського чи дорожнього велосипеда стосується гальмівної системи і керма. Гальма повинні спрацьовувати миттєво після натискання важеля, а гальмівна поверхня - має бути чистою. Слід відрегулювати кермо до зручного рівня, перевірити зчеплення рульової колонки з вилкою велосипеда і змастити запчастини. Тиск в шинах повинен бути достатнім для зручної їзди, тому при необхідності варто підкачати колеса.

Щотижня важливо перевіряти всі кріплення, щоб вчасно підтягувати і змащувати їх. Кермо, колеса, сідло, гальма і додаткові навіси повинні бути надійно закріплені.

змащення вилки велосипеда


Перед початком і після закінчення велосезону обов'язково оціните цілісність ободів і спиць, огляньте зірочки на наявність пошкоджень.

Особливого догляду вимагають деталі, які безпосередньо контактують з дорогою:

Втулки коліс. Обов'язково очищати їх за допомогою вологої ганчірочки, навіть якщо інші деталі не забруднені після катання.

Каретка. Необхідно видалити забруднення, які накопичуються між шатунами і склянкою, після чого перевірити герметичність і нанести невелику кількість мастила.

змащування ланцюга велосипеда

Ланцюг і зірки. Догляд за ними здійснюється одночасно, для полегшення цього процесу існує спеціальний інструмент. Ручне очищення щітками вимагає розбору велосипеда. Комплексна мийка повинна закінчуватися мастилом всіх вузлів: рульової колонки, пружин під сідлом, країв колісних втулок, карткових вузлів.

Профілактикою поломок також служить дотримання умов зберігання велосипеда. Тримайте велосипед бу в приміщенні з помірною вологістю. 

Теги: догляд за велосипедом, велосипеди бу

Повязані товари

Повязані статті