Які аксесуари необхідно придбати разом з покупкою велосипеда?

Які аксесуари необхідно придбати разом з покупкою велосипеда?

Автор: Вело Каталог Дата: 18/04/2020 Переглядів: 1012

Для прогулянкового байка цілком достатньо комплект крил, підсідельну сумку з аптечкою, ключами і запасною камерою. Для повсякденної їзди по місту обов'язково придбайте шолом, дзеркало заднього виду, дзвінок або інший звуковий сигнал (часом виявляється набагато ефективніше акуратно і тактовно посигналити в дзвоник, ніж кричати "відійдіть, мені потрібно проїхати", незамінна річ при їзді по місту), підніжку і велосипедний замок на випадок, якщо байк доведеться залишити біля магазину.

Обладнайте велосипед заднім червоним габаритним ліхтарем. Як показує практика, штатного відбивача мало для безпечної їзди в сутінках.

Які велосипедні аксесуари купити

Приділіть належну увагу мастильним матеріалам і засобам по догляду за механізмами. Байк має бути чистим і завжди готовим до поїздки.

Для багатоденних і далеких поїздок обзаведіться міцними багажниками, насосом, зручним і містким рюкзаком, лед фарою, двома-трьома запасними камерами, набором шестигранних ключів (для подвінчіванія всяких гвинтиків, установки багажника / крил / рогів, настройки гальм) і, бажано, велокомп'ютери. Не завадять крила, фляга (побільша) з тримачем, а роги на кермо добре розвантажуть руки в довгій дорозі, в лісі, захистять від дошкульних гілок і гострої трави.

Теги: які купити велосипедні аксесуари

Повязані товари

Повязані статті